Urząd Skarbowy Wrocław-Śródmieście
 


Jesteś 1113921 gościem od 09.03.2006
Data aktualizacji: 18.09.2012

Właściwość miejscowa Urzędu Skarbowego Wrocław Śródmieście
(spis ulic na obszarze działania urzędu)



 

Abramowskiego Edwarda



aleja Dąbska



aleja Kochanowskiego Jana



aleja Matejki Jana



aleja Paderewskiego Ignacego Jana



aleja Różyckiego Ludomira



Anny św.



Bacciarellego Marcelego



Bacha Jana Sebastiana



Banacha Stefana



Bandtkiego Jerzego Samuela



Barlickiego Norberta



Bartla Kazimierza



Bartoszowicka



Barycka



Baudouina De Courtenay Jana



Becka Józefa płk



Belwederczyków



Bema Józefa gen.



Bema Józefa gen. plac



Benedykta Polaka



Benedyktyńska



Biegasa Bolesława



Bielarska wyspa



Biskupa Tomasza Pierwszego



Bolesława Chrobrego



Borelowskiego Marcina



Borna Maksa plac



Boznańskiej Olgi



Braci Gierymskich



Brandta Józefa



Brata Alberta



Brzóski Stanisława ks.



Bujwida Odona



bulwar Kulczyńskiego Stanisława



bulwar Piotra Włostowica



bulwar Wyszyńskiego Stefana Kardynała



bulwar Zwierzyckiego Józefa



Canaletta Bernarda Belotta



Chałubińskiego Tytusa



Chełmońskiego Józefa



Chemiczna



Chopina Fryderyka



Cicha



Cieszkowskiego Augusta



Cinciały Andrzeja



Curie-Skłodowskiej Marii



Cybulskiego Wojciecha



Czackiego Tadeusza



Czarnoleska



Czerwonego Krzyża



Damrota Konstantego ks.



Daszyńskiego Ignacego



Dąbska aleja



Dembowskiego Edwarda



Dicksteina Samuela



Dmowskiego Romana



Dolna



Drobnera Bolesława



Dubois Stanisława



Elsnera Józefa



Fałata Juliana



Flisacka



Gdańska



Gersona Wojciecha



Głogowczyka Jana



Głowackiego Bartosza



Godebskiego Cypriana



Górnickiego Łukasza



Grottgera Artura



Grunwaldzka



Grunwaldzki plac



Handelsmana Marcelego



Henryka Brodatego



Henryka Pobożnego



Heweliusza Jana



Hlonda Augusta Kardynała



Hoene-Wrońskiego Józefa Marii



Idaszewskiego Kazimierza skwer



Idziego św.



Jackowskiego Maksymiliana



Jadwigi św.



Jagiełły Władysława



Janiszewskiego Zygmunta



Jaracza Stefana



Jasna



Jedności Narodowej



Jezierskiego Franciszka Salezego ks.



Joliot-Curie Fryderyka



Józefa św.



Kanałowa



Kanonia



Kapitulna



Karłowicza Mieczysława



Kasprzaka Marcina



Kaszubska



Katedralna



Katedralny plac



Kazimierska



Kazimierza Jagiellończyka



Kępa Mieszczańska wyspa



Kilińskiego Jana



Kluczborska



kładka Bielarska



kładka Burzowa



kładka Ogrodowa



kładka Zwierzyniecka



Kochanowskiego Jana aleja



Kolberga Oskara



Kominka Bolesława Kardynała



Konarskiego Szymona



Kopernika Mikołaja



Korczaka Janusza



Kosiby Aleksandra



Kossaka Juliusza



Kosynierów Gdyńskich



Kościelny plac



Kotsisa Aleksandra



Kożuchowska



Krajewskiego Rafała



Kręta



Krzywa



Krzywickiego Ludwika



Księcia Witolda



Kulczyńskiego Stanisława bulwar



Kurkowa



Ledóchowskiego Mieczysława Kardynała



Libelta Karola



Lipińskiego Karola



Liskego Ksawerego



Lompy Józefa



Ludzi Ze Znakiem "P" skwer



Ładna



Łokietka Władysława



Łowiecka



Łukasiewicza Ignacego



Macieja św. plac



Maja 9



Malczewskiego Jacka



Marcina św.



Marcinkowskiego Karola



Matejki Jana aleja



Mianowskiego Józefa



Miarki Karola



Michałowskiego Piotra



Mickiewicza Adama



Mielczarskiego Romualda



Mierosławskiego Ludwika gen.



Mieszczańska



Mieszka I



Mikulicza-Radeckiego Jana



Miła



Minkowskiego Oskara



Młodnickiego Artura



Moniuszki Stanisława



Monte Cassino



Mosbacha Augusta



most Bartoszowicki



most Grunwaldzki



most Mieszczański



most Młyński



most Pomorski



most Słodowy



most Szczytnicki



most św. Klary



most Tumski



most Warszawski



most Zaleski



most Zwierzyniecki



Mostowa



mosty Jagiellońskie



Myśliwska



Na Końcu



Na Szańcach



Najświętszej Marii Panny



Namysłowska



Nauczycielska



Nehringa Władysława



Niemcewicza Juliana Ursyna



Noakowskiego Stanisława



Nobla Alfreda



Norblina Piotra



Norwida Cypriana Kamila



Noskowskiego Zygmunta



Nowowiejska



Nulla Franciszka płk



Okrzei Stefana



Oleśnicka



Olszewskiego Karola



Ołbińska



Orłowskiego Aleksandra



Orzeszkowej Elizy



Ostrów Tumski wyspa



Otwarta



Paderewskiego Ignacego Jana aleja



Pankiewicza Józefa



Parkowa



Partyzantów



Pastelowa



Pasterska

N

1-1B

Pasteura Ludwika wybrzeże



Paulińska



Pautscha Fryderyka



Pestalozziego Jana Henryka



Piasek wyspa



Piastowska



Pierwszej Dywizji



Pilata Stanisława



Pionierów Wrocławskich skwer



Piramowicza Grzegorza ks.



Piwna



plac Bema Józefa Gen.



plac Borna Maksa



plac Grunwaldzki



plac Katedralny



plac Kościelny



plac Macieja św.



plac Powstańców Wielkopolskich



plac Słowiański



plac Staszica Stanisława ks.

N

3-21

plac Staszica Stanisława ks.

P

4-10, 12-30

plac Strzelecki



plac Westerplatte



Plater Emilii



Podwórcowa



Polaka Benedykta



Pomorska



Poniatowskiego Józefa Księcia



Potebni Andrzeja



Powstańców Warszawskich skwer



Powstańców Wielkopolskich plac



Probusa Henryka



Promień



Prusa Bolesława



Przeskok



Ptasia



Pugeta Ludwika



Reja Mikołaja



Rodakowskiego Henryka Hipolita



Roentgena Wilhelma



Roosevelta Franklina Delano



Rostafińskiego Józefa



Rozbrat



Różyckiego Ludomira aleja



Rychtalska

N

1-5

Rychtalska

P

2-6A

Rydygiera Ludwika



Rzełbiarska



Sempołowskiej Stefanii



Sępa - Szarzyńskiego Mikołaja



Siemiradzkiego Henryka



Sienkiewicza Henryka



Sierakowskiego Zygmunta



Składowa



skwer Ludzi Ze Znakiem "P"



skwer Pionierów Wrocławskich



skwer Powstańców Warszawskich



skwer Profesora Kazimierza Idaszewskiego



skwer Sybiraków



skwer Zbyszka Cybulskiego



Sławka Walerego



Słowiańska



Słowiański plac



Smętna



Smoleńskiego Jerzego Józefa



Smoluchowskiego Mariana



Sopocka



Sowińskiego Józefa gen.



Spółdzielcza



Srocza



Stanisławskiego Jana



Staromłyńska



Staszica Stanisława ks. plac

N

3-21

Staszica Stanisława ks. plac

P

4-10, 12-30

Stefczyka Franciszka



Stein Edyty Błogosławionej



Strażnicza



Strzelecki plac



Suchardy Edwarda



Szanieckiego Jana



Szczytnicka



Szramka Emila ks.



Szymanowskiego Karola



Ściegiennego Piotra ks.



Ślewińskiego Władysława



Śniadeckich Jędrzeja i Jana



Śrutowa



św. Anny



św. Idziego



św. Jadwigi



św. Józefa



św. Macieja plac



św. Marcina



św. Wincentego



Świętochowskiego Aleksandra



Świętokrzyska



Tomasza Pierwszego Biskupa



Tramwajowa



Trzebnicka

N

3-9, 11-23

Trzebnicka

P

4-24, 28-40

Ukryta



Urbańskiego Jerzego Jana



Ustronie



Walecznych



Waryńskiego Ludwika



Warzywnicza



Wąska



Westerplatte plac



Wieniawskiego Henryka



Wincentego św.



Witelona



Wittiga Edwarda



Wiwulskiego Antoniego



Wodna



Wojciecha z Brudzewa



Wojtkiewicza Witolda



Wrocławczyka Michała



Wróblewskiego Zygmunta



wybrzeże Pasteura Ludwika



wybrzeże Wyspiańskiego Stanisława



Wyczółkowskiego Leona



Wygodna



Wysockiego Piotra



wyspa Bielarska



wyspa Kępa Mieszczańska



wyspa Ostrów Tumski



wyspa Piasek



wyspa Słodowa



wyspa Tamka



Wyspiańskiego Stanisława wybrzeże



Wystawowa



Wyszyńskiego Stefana Kardynała



Wyszyńskiego Stefana Kardynała bulwar



Zaka Eugeniusza



Zbyszka Cybulskiego skwer



Zielonego Dębu



Zyndrama z Maszkowic



Żeromskiego Stefana



Żiżki Jana



Żmichowskiej Narcyzy